Raspberry Cheesecake Fudge

Your Price: $16.99
In Stock.
Part Number:1

Raspberry Cheesecake Fudge. Made with real raspberry mash and cream & butter.  Price is for 1 pound of fudge.


IT'S IMPORTANT TO KNOW THAT OUR FUDGE IS MANUFACTURED ON THE SAME EQUIPMENT THAT PROCESSES PEANUTS, TREE NUTS, MILK, SOY, EGGS, WHEAT, COCONUT AND ARTIFICIAL FOOD COLORING.  THE UTENSILS WE USE TO PREPARE AND CUT OUR FUDGE MAY ALSO INCLUDE TRACE AMOUNTS OF FOODS THAT CAN TRIGGER ALLERGIC REACTIONS IN SENSITIVE INDIVIDUALS.

Related Items

Recently Viewed Items

Information
Browse By Category